cover

پکیج تور قشم

آفر تور قشم
آفر تور قشم
اقامت 2 شب و 3 روز
ایرلاین قشم ایر قشم ایر
قیمت از 5,390,000 تومان جزییات تور و رزرو
تور قشم با پرواز قشم ایر
تور قشم با پرواز قشم ایر
اقامت 2 شب و 3 روز
ایرلاین قشم ایر قشم ایر
قیمت از 6,900,000 تومان جزییات تور و رزرو

پکیج تور قشم زمینی با قطار

تور زمینی قشم با قطار
تور زمینی قشم با قطار
اقامت 2 شب و 3 روز
ایرلاین قطار قطار
قیمت از 2,320,000 تومان جزییات تور و رزرو

تور قشم بر اساس هتل

تور قشم هتل ارم
تور قشم هتل ارم
اقامت 2 شب و 3 روز
ایرلاین قشم ایر قشم ایر
قیمت از 7,250,000 تومان جزییات تور و رزرو
تور قشم هتل آرتا
تور قشم هتل آرتا
اقامت 2 شب و 3 روز
ایرلاین قشم ایر قشم ایر
قیمت از 7,400,000 تومان جزییات تور و رزرو
تور قشم هتل آوینا
تور قشم هتل آوینا
اقامت 2 شب و 3 روز
ایرلاین قشم ایر قشم ایر
قیمت از 8,200,000 تومان جزییات تور و رزرو
تور قشم هتل بوتیک ایرمان
تور قشم هتل بوتیک ایرمان
اقامت 2 شب و 3. روز
ایرلاین قشم ایر قشم ایر
قیمت از 7,300,000 تومان جزییات تور و رزرو
تور قشم هتل آراکتا
تور قشم هتل آراکتا
اقامت 2 شب و 3 روز
ایرلاین قشم ایر قشم ایر
قیمت از 7,400,000 تومان جزییات تور و رزرو

تور قشم از شهرستان ها

تور قشم از مشهد
تور قشم از مشهد
اقامت 2 شب و 3 روز
ایرلاین قشم ایر قشم ایر
قیمت از 5,390,000 تومان جزییات تور و رزرو
تور قشم از اصفهان
تور قشم از اصفهان
اقامت 2 شب و 3 روز
ایرلاین قشم ایر قشم ایر
قیمت از 5,190,000 تومان جزییات تور و رزرو

ویدیو گردشگری تور قشم

play

درباره تور قشم

 

جزیره قشم از مقاصد گردشگری بسیار جذاب در جنوب ایران می باشد که در استان هرمزگان و تنگه هرمز قرار گرفته است. تور قشم از جمله محبوب ‌ترین تورهای داخلی ایران می باشد و به دلیل جاذبه های گردشگری متنوع قشم که تنوع زیادی دارند، این جزیره به یکی از اصلی ترین قطب ‌های گردشگری جنوب ایران تبدیل شده و حرف های زیادی برای گفتن دارد. جزیره قشم از شمال به بندرعباس و از شمال شرق به جزیره هرمز، از شرق به جزیره لارک، از جنوب به جزیره هنگام و از جنوب غرب به جزایر ابوموسی، تنب کوچک و تنب بزرگ و از مرکز با بندر لنگه هم مرز است.
 
تور قشم
 

جالب است بدانید که قشم در مقایسه با جزیره ‌هایی که در خلیج فارس قرار دارند، قشمجزو بزرگترین جزیره شناخته می شود و بیشترین سواحل را در خود جای داده است و ضمنا به دلیل شگفتی هایش و داشتن جاذبه های خاص و بکر قشم، این جزیره به مقصد عجایب هفتگانه نیز به شهرت غیر قابل باوری رسیده است. تور مسافرتی قشم یکی از آن دسته تورهای مسافرتی داخلی است که مسافران ایرانی در سال های اخیر خیلی توجه به آن نشان داده اند و پرواز قشم هم از جزو پروازهای پرطرفدار است. 

 

سوالی که مطرح می شود که برای پیدا کردن بهترین تور قشم و بهترین قیمت تور قشم چه باید چیکار کنیم؟ در ادامه به شما خواهیم گفت که برای رسیدن به یک تور قشم ارزان و یا تور قشم لحظه آخری و به طور کلی برای رزرو هر نوع تور قشم چه باید بکنید و آژانس مسافرتی رامین گشت در تک تک مراحل سفر به قشم شما را همراهی میکند.  در آخر شما برای سفر به جزیره قشم از تهران گزینه‌ های مختلفی پیش رو دارید: تور هوایی قشم، تور قشم با قطار یا اتوبوس، سفر با ماشین شخصی. اما کدام بهتر است؟ برای انتخاب وسیله مناسب سفر شما بهتر است بر اساس قصد شما از سفر هر کدام را بررسی کنیم.

 
تور قشم ارزان

تور قشم هوایی

 

پیشنهاد اول ما به شما تور قشم هوایی است، چون مدت زمان رسیدن به مقصد کوتاه است و از نظر قیمتی به صرفه تر می باشد. مدت پرواز از تهران به جزیره قشم حدود 2 ساعت است و نرخ بلیت پرواز تور قشم در بازه زمانی های مختلف سال متغییر است که در اصل به فصل و تعداد مسافران وابسته است. پروازهای قشم را شرکت ‌های هواپیمایی همچون: قشم ایر، وارش، تابان، معراج و ایران ایر و... برگزار می ‌کنند که قشم ایر و ایران ایر پرواز های محبوب مسافران تور قشم می باشد.

 

لازم به ذکر است که در بعضی مواقع اختلاف کم نرخ در بعضی تاریخ‌ ها و یا انتخاب هوشمندانه‌ تاریخ رفت و برگشت، تور هوایی قشم را می ‌تواند به صرفه دانست. بنابراین پیشنهاد ما این است که سعی کنید تاریخ رفت خود را جمعه یا اول هفته انتخاب کنید، چون ساعات پروازی نقش به سزایی در قیمت تور قشم هوایی شما دارند و اینکه ساعات کم طرفدار همیشه ارزان ‌تر تمام می شود، در بعضی موارد انتخاب مدت اقامت نیز می ‌تواند در هزینه کل تور قشم به صرفه ‌تر باشد، برای مثال در اکثر موارد 3 شب به صرفه ‌تر از 2 شب خواهد بود.

 
تورهای قشم

تور قشم زمینی

 

تور قشم زمینی هم در کنار هوایی روشی بسیار پرطرفدار و محبوب به حساب می آید. یکی از دلایلی که بسیاری از مسافران ترجیح می ‌دهند تور زمینی قشم را انتخاب کنند، پایین بودن هزینه ‌های آن است. همچنین موضوع دور بودن فرودگاه قشم از مرکز شهر، باعث شده سفر هوایی کمی سخت شود! بنابراین مزیت اصلی تور قشم زمینی، هزینه بسیار پایین آن است، به همین دلیل بسیاری از مسافران ترجیح می ‌دهند کمی سختی مسیر طولانی را تحمل کنند اما هزینه‌ هایشان را کاهش دهند.

 

 

 

در زیر به انواع تور زمینی قشم می پردازیم:

 

  • تور قشم با قطار

قطارهایی که در تور قشم فعالیت دارند از تهران راهی بندر عباس می ‌شوند که در حدود 18 الی 20 ساعت در مسیر هستند و شما از ایستگاه راه آهن بندر عباس می ‌توانید با ترانسفر استقبال راه آهن به اسكله شهيد حقانی بندرعباس بروید و بعد به وسیله شناورها به اسكله شهيد ذاكری قشم برسید. هزینه ترانسفر استقبال و بدرقه ریلی تور قشم: 45,000 تومان برای هر مسیر و این شناورها هر 1 – 2 ساعت حرکت دارند و لنج ‌ها از ساعت 6 تا 11 حرکت دارند و فاصله بین بندر عباس و جزیره قشم حدود 40 دقیقه تا یک ساعت است.

 

قطارهای تور قشم 6 تخته و 4 تخته هستند، قطارهای غزال (مدت سفر: 18 ساعت)، سریر و البرز چهار تخته هستند و قطار 3 ستاره کویر شش تخته (مدت سفر: 20 ساعت) می باشند و لازم به ذکر است که قطارهای فوق در 15 ایستگاه توقف دارند که پیشنهاد رامین گشت به شما این است که قطار سریر را انتخاب کنید، به این علت که VIP هستند و مدت زمان کمتری را در مسیر خواهید بود یعنی در حدود 16 ساعت.

 
 
تور قشم دقیقه نودی
 
  • تور قشم با اتوبوس

در تور قشم با اتوبوس حدود 16 – 17 ساعت در مسیر هستید و مثل تور قشم با قطار ابتدا باید به بندر عباس بروید و سپس از آنجا به جزیره قشم بروید. در مسیر قشم با اتوبوس از شهرهای قم، کاشان، شاهین شهر، اصفهان، سیرجان، حاجی آباد و بندر عباس عبور می کنید.

 
  • سفر به قشم با خودرو شخصی

مسیر تهران تا جزیره قشم حدود 1,320 کیلومتر است که حدود 15 ساعت باید رانندگی کنید و این مسیر باعث میشود هزینه بنزین تان بسیار زیاد شود که البته بسته به نوع خودرو متفاوت است. این سفر با عبور از شهرهای قم، كاشان، نايين، يزد، مهريز، انار، شهر بابک، سيرجان و حاجی ‌آباد عبور کرده و سپس به بندر عباس می ‌رسید، از بندر عباس تا بندر پل 30 دقیقه مسیر خواهید بود و در این بندر می ‌توانید با استفاده از لندی کرفت، خودرو خود را به بندر لافت در جزیره قشم انتقال دهید. 

 
تور قشم رامین گشت
 

تور قشم ارزان و لحظه آخری

 

تور قشم ارزان را با تعدادی راهکار ساده می توانید به راحتی عملی کنید. خوب راهکار اول که تاثیر زیادی هم در نرخ تور قشم دارد، انتخاب زمان سفر است. در فصل ‌های گرم سال که قشم اقلیم گرم و مرطوب دارد، ارزانترین تور قشم را می‌ توانید تهیه کنید. چرا که در این بازه زمانی ها مسافر بسیار کمی به این مقصد می روند و تورهای قشم ارزان می‌ شوند. اگر تصمیم دارید در این تاریخ ها به قشم سفر کنید و همچنین این آب و هوا اذیتتان نمی کند، بهترین و ارزان ترین گزینه فصل‌ های گرم سال است. 

 

راهکار بعدی این است که می ‌توانید روزهای طول هفته را برای سفر انتخاب کنید که ارزان ‌تر از آخر هفته‌ ها و تعطیلات رسمی هستند. توجه داشته باشید که بعد از تعطیلات پرطرفداری همچون عید نوروز، گاهی تور قشم ارزان هم پیدا می ‌شود. راهکار دیگری که می‌ توانید برای خرید تور ارزان قشم آن را انجام دهید، انتخاب ایرلاین‌ های ناشناخته ‌تر است که بلیط ‌های ارزان‌ تری را ارائه می دهند.

 

اما اصلی ترین راهکار برای ارزان ترین تورهای قشم، خرید تور قشم لحظه آخری و دقیقه نودی است. اگر آماده سفر به قشم هستید، با خرید تور قشم لحظه آخری می ‌توانید خدمات و امکانات مناسب را با قیمت بسیار پایینی خریداری کنید. تور ارزان و دقیقه نودی قشم یکی دیگر از گزینه ها برای رسیدن به تور ارزان قیمت قشم است. تور لحظه آخری قشم مخصوص کسانی است که هدف تورشان را برای شهر زیبای قشم انتخاب کرده ‌اند و فرصت کافی برای گشت و گذار دارند. حالا اگر به دنبال این تورها هستید، گوشه به زنگ تور لحظه آخری قشم رآژانس رامین گشت باشید و آن را از دست ندهید! چون هر آژانسی حاضر است چند روز مانده به حرکت تور، ظرفیت باقیمانده تور قشم را با قیمتی پایین تر به علاقه مندان عرضه می کند. مخصوصا اگر آن آژانس مسافرتی پروازی به قشم را چارتر کرده باشد، حتما تور لحظه آخری قشم را با قیمت کمتری برای فروش می گذارد.

 
قیمت تور قشم

قیمت تور قشم

 

قیمت تور قشم تحت تاثیر عوامل مختلفی متغیر می باشد؛ بنابراین باید بدانید که چه عواملی در تعیین نرخ تور قشم موثر است: طول مدت تور قشم، محل اقامت شما در قشم (نوع هتل شما در قشم)، خدمات جانبی تور قشم (راهنما و تور لیدر، تغذیه، سیم کارت، گشت شهری و...)، جا به جایی درون شهری، ترانسفر فرودگاهی، بازدید و ورودیه ها (مثل موزه ها و...) و وسیله سفر (زمینی، هوایی) و... در تعیین هزینه تور قشم تاثیرگذار هستند.

ضمنا طیف وسیعی از آژانس های هواپیمایی مختلفی هستند که تور قشم را عرضه می ‌کنند، اما شما در مجموعه رامین گشت می ‌توانید بهترین و ارزان ترین تور قشم را از میان ده ها سایت و آژانس مختلف ببینید، مقایسه و انتخاب کنید و در صورت سوال و ابهامی حتما با کارشناسان مجموعه تماس حاصل نمایید.

 
تور مسافرتی قشم

تور قشم از تهران و شهرستان ها

 

تور قشم تنها از تهران برگزار نمی ‌شود و امکان دارد شما از مبدا دیگری جز تهران بخواهید تور قشم را تهیه نمایید. باید بگوییم که در حال حاضر پروازهای قشم علاوه بر تهران، بین اهواز، شیراز، مشهد، اصفهان و تبریز هم در رفت و آمد است، بنابراین از این شهرها هم می‌توانید به سمت قشم حرکت کنید. اگر هم قصد سفر زمینی داشته باشید از سایر شهرها که خطوط ریلی دارند می ‌توانید راهی تور قشم زمینی شوید. اما نکته ‌ای که وجود دارد این است که چون تعداد رفت و آمدهای تهران به قشم از راه زمینی و هوایی زیاد است، قدرت انتخاب بیشتری به شما می ‌دهد. بنابراین با توجه به شهری که در آن سکونت دارید، باید بررسی کنید که اگر از مبدا خودتان حرکت کنید بهتر است یا خودتان را به تهران برسانید و سپس با تور مسافرتی قشم همراه شوید.

اطلاعات مهم تور قشم

پیش شماره : +076
اختلاف زمان : 0
ویزا : ندارد
واحد پول : ریال
زبان رسمی : فارسی
اورژانس : 115
پلیس : 110
آتش نشانی : 125
مذهب : شیعه

سوالات متداول

یکی از راه‌های سفر به قشم، سفر با قطار بندرعباس است. قطار یک وسیله نقلیه ایمن و عالی به حساب می‌آید و مدت زمان این سفر حدودا 19 ساعت است و علاوه بر امنیت بالا، سفر با قطار باعث کاهش قابل توجه هزینه‌هایتان می‌شود. 

در صورتی که قصد دارید با قطار به قشم به سفر کنید، می‌توانید ماشین شخصی‌تان را نیز همراه ببرید و پس از رسیدن به بندرعباس، با لندیکرافت اتومبیل خود را به جزیره قشم ببرید.

اما اگر ماشین شخصی همراه‌تان نیست، پس از پیاده شدن از قطار می‌توانید با ون یا تاکسی به سمت اسکله حرکت کنید و سپس با اتوبوس‌های دریایی خودتان را به قشم برسانید.

 

با توجه به این‌که جزیره قشم در جنوب کشور قرار دارد شرایط آب‌وهوایی آن گرم و مرطوب است. قشم از 10 تیر تا 10 شهریور گرم‌ترین روزهای خود را تجربه می‌کند.

اما در این زمان قیمت تور قشم کاهش می‌یابد و امکان خرید تور قشم ارزان برای شما فراهم است. 

اما بهترین زمان سفر به قشم ماه‌های دی و بهمن است، زیرا دمای هوا خنک شده و به 16 درجه سانتی گراد می‌رسد.

 

بازار قدیم قشم، سیتی سنتر، بازار ستاره، مرکز خرید دو دلفین درگهان، بازار قدیم، مرکز خرید ستاره قشم، بازار فردوسی، بازار بزرگ خلیج فارس و بازار پردیس قشم، برخی از بهترین مراکز خرید قشم هستند.

هتل رویال قشم، هتل ارم، هتل آتامان، هتل پارک، هتل آرکا، هتل ریحان، هتل الوند یک و هتل آرتا جزو محبوب‌ترین هتل‌های قشم هستند.

نظرات

امتیاز 4.8 از 5 از بین 32 نفر امتیاز دهنده به تور قشم
ایرلاین

مدت اقامت

منوی سایت