cover

پکیج تور استانبول

تور استانبول ماه رمضان 1402
تور استانبول ماه رمضان 1402
اقامت 3 شب و 4 روز
ایرلاین ایران ایر ایران ایر
قیمت از 12,006,000 تومان جزییات تور و رزرو
آفر تور استانبول
آفر تور استانبول
اقامت 3 شب و 4 روز
ایرلاین آسمان آسمان
قیمت از 76,840,000 تومان جزییات تور و رزرو
تور استانبول 7 شب و 8 روز
تور استانبول 7 شب و 8 روز
اقامت 7 شب و 8 روز
ایرلاین قشم ایر قشم ایر
قیمت از 79,900,000 تومان جزییات تور و رزرو
تور استانبول فروردین
تور استانبول فروردین
اقامت 3 شب و 4 روز
ایرلاین قشم ایر قشم ایر
قیمت از 14,540,000 تومان جزییات تور و رزرو
تور استانبول بهار
تور استانبول بهار
اقامت 3 شب و 4 روز
ایرلاین قشم ایر قشم ایر
قیمت از 14,840,000 تومان جزییات تور و رزرو

تور استانبول بر اساس هتل

تور استانبول هتل نزدیک میدان تکسیم
تور استانبول هتل نزدیک میدان تکسیم
اقامت 3 شب و 4 روز
ایرلاین قشم ایر قشم ایر
قیمت از 8,280,000 تومان جزییات تور و رزرو
تور استانبول هتل تایتانیک سیتی
تور استانبول هتل تایتانیک سیتی
اقامت 3 شب و 4 روز
ایرلاین آتا آتا
قیمت از 13,010,000 تومان جزییات تور و رزرو
تور استانبول هتل دیوان
تور استانبول هتل دیوان
اقامت 3 شب و 4 روز
ایرلاین معراج معراج
قیمت از 19,550,000 تومان جزییات تور و رزرو
تور استانبول هتل نوا پلازا
تور استانبول هتل نوا پلازا
اقامت 3 شب و 4 روز
ایرلاین آتا آتا
قیمت از 11,580,000 تومان جزییات تور و رزرو
تور استانبول هتل 4 ستاره
تور استانبول هتل 4 ستاره
اقامت 3 شب و 4 روز
ایرلاین قشم ایر قشم ایر
قیمت از 9,260,000 تومان جزییات تور و رزرو
تور استانبول هتل 5 ستاره
تور استانبول هتل 5 ستاره
اقامت 3 شب و 4 روز
ایرلاین آسمان آسمان
قیمت از 83,970,000 تومان جزییات تور و رزرو
تور استانبول هتل بارسلو
تور استانبول هتل بارسلو
اقامت 3 شب و 4 روز
ایرلاین آتا آتا
قیمت از 13,900,000 تومان جزییات تور و رزرو
تور استانبول هتل گرند جواهر
تور استانبول هتل گرند جواهر
اقامت 3 شب و 4 روز
ایرلاین قشم ایر قشم ایر
قیمت از 12,200,000 تومان جزییات تور و رزرو

تور استانبول از شهرستان

تور استانبول از شیراز
تور استانبول از شیراز
اقامت 3 شب و 4 روز
ایرلاین ترکیش ترکیش
قیمت از 11,380,000 تومان جزییات تور و رزرو
تور استانبول از تبریز
تور استانبول از تبریز
اقامت 3 شب و 4 روز
ایرلاین آتا آتا
قیمت از 6,180,000 تومان جزییات تور و رزرو
تور استانبول از اصفهان
تور استانبول از اصفهان
اقامت 3 شب و 4 روز
ایرلاین ترکیش ترکیش
قیمت از 10,910,000 تومان جزییات تور و رزرو
تور استانبول از مشهد
تور استانبول از مشهد
اقامت 3 شب و 4 روز
ایرلاین ایران ایر تور ایران ایر تور
قیمت از 92,060,000 تومان جزییات تور و رزرو

ویدیو گردشگری تور استانبول

play

تور استانبول

 

تور استانبول از محبوب‌ ترین تورهای ترکیه در میان مسافران ایرانی بشمار می رود. جاذبه ‌های استانبول به قدری زیاد و متنوع است که با سلیقه و هر بودجه ای مطابقت می ‌کند و همین موضوع دلیل جذاب بودن تورهای استانبول شده است. استانبول بزرگ ترین شهر کشور ترکیه و تنها شهری است که بخشی از آن در قاره اروپا و بخشی دیگر در قار آسیا جای گرفته است. تنگه بسفر استانبول دو قاره اروپا و آسیا را به هم وصل کرده است که جزو معروف ترین دیدنی ‌های استانبول است. از دلایل دیگری که تور مسافرتی استانبول محبوبیت ویژه ای پیدا کرده این است که در مقایسه با تورهای دیگر خارجی ارزان تر تمام می ‌شود، به ویژه تورهای لحظه آخری استانبول که قیمت پایین تری نسبت به تورهای سیستمی دارد. خوشبختانه پرواز استانبول از شهرهای مختلف ایران در ساعات مختلف شبانه روز با ایرلاین های ایرانی و خارجی انجام می ‌شود و مسیر پروازی ایران ترکیه و بالعکس از جمله مسیرهای پروازی پرتردد محسوب می شود.

 
تور استانبول
 

برای سفر به استانبول، راحت ‌ترین و سریع‌ ترین روش سفر تور هوایی استانبول می باشد، اما اگر ترس از پرواز دارید و یا اینکه می ‌خواهید سفری اقتصادی و مقرون به صرفه تری را تجربه کنید، پیشنهاد ما تور زمینی استانبول برای شماست. ضمنا شما بلیط قطار و بلیط اتوبوس تهران استانبول را می ‌توانید از سایت رامین گشت بخرید و با خیالی آسوده سفر کنید. نکته مهم بعدی این است با تور استانبول سفر کنید، چرا که آژانس ‌های مسافرتی با چارتر کردن پرواز و رزروهای هتل های متنوع، سفر به صرفه ‌تری را برای شما فراهم خواهند کرد. ضمنا تورهای استانبول معمولا شامل بلیط رفت و برگشت، هتل، بیمه، راهنمای فارسی زبان، ترنسفر فرودگاهی و گاهی گشت شهری می ‌شوند. در تور مسافرتی استانبول شما می توانید براحتی برنامه تفریح تان را خودتان بچینید یا در تورهای شهری ثبت نام کنید و با گروه همراه شوید. در نهایت تورهای استانبول به دو صورت برگزار می ‌شود که در ادامه به توضیح آنها خواهیم پرداخت.

 

تور استانبول هوایی

 
تور هوایی استانبول راه سریع، راحت، بدون دغدغه و به صرفه ‌ای برای سفر به استانبول می باشد. در تور استانبول هوایی، شما در عرض تقریبا سه ساعت و نیم به استانبول خواهید رسید و با کمی استراحت، گشت و گذارتان را در شهر شروع می کنید. با توجه به برقراری مجدد پروازهای مستقیم تهران استانبول، هواپیمایی ترکیش و چندین ایرلاین داخلی پروازهای خود را در این مسیر از سر گرفتند و بدین ترتیب، از این به بعد مسافران این امکان را دارند که به راحتی در مسیر تهران - استانبول سفر کنند و بلیط هواپیما تهران استانبول را با قیمتی بسیار ارزانتر از قبل خریداری کنند.
 
تور استانبول ارزان
 

در حال حاضر از میان ایرلاین ‌های ایرانی هواپیمایی ماهان، هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی ایران ایرتور، هواپیمایی قشم ایر، هواپیمایی معراج و هواپیمایی آسمان و از میان ایرلاین ‌های خارجی هواپیمایی ترکیش و هواپیمایی پگاسوس پروازهای مستقیم تهران استانبول را در مسیر رفت و برگشت انجام می ‌دهند.

 

روزهای پرواز این ایرلاین ها به شرح زیر است:

 

 • هواپیمایی ماهان: پروازهای هواپیمایی ماهان در مسیر رفت تهران استانبول تمامی روزهای هفته انجام می ‌شود.
 • هواپیمایی ایران ایر: پروازهای هواپیمایی ایران ایر در مسیر تهران استانبول روزهای دوشنبه، چهارشنبه و جمعه انجام می ‌شود.
 • هواپیمایی ایران ایرتور: پروازهای هواپیمایی ایران ایرتور در مسیر تهران استانبول روزهای یکشنبه، چهارشنبه و جمعه انجام می ‌شود.
 • هواپیمایی قشم ایر: پروازهای هواپیمایی قشم ایر در مسیر تهران استانبول روزهای دوشنبه و پنجشنبه انجام می ‌شود.
 • هواپیمایی معراج: پروازهای هواپیمایی معراج در مسیر تهران استانبول روزهای چهارشنبه انجام می ‌شود.
 • هواپیمایی آسمان: پروازهای هواپیمایی آسمان در مسیر تهران استانبول روزهای دوشنبه انجام می ‌شود.
 • هواپیمایی ترکیش: پروازهای هواپیمایی ترکیش در مسیر تهران استانبول تمامی روزهای هفته انجام می ‌شود.
 • هواپیمایی پگاسوس: پروازهای هواپیمایی پگاسوس در مسیر تهران استانبول روزهای دوشنبه، چهارشنبه و جمعه انجام می ‌شود.
 

تور استانبول زمینی

 

همان ‌طور که از نام تور استانبول زمینی هم مشخص است، خبری از خرید بلیط هواپیما استانبول نیست! بنابراین شما در قدم اول هزینه‌ های سفرتان را بسیار کاهش داده اید و می ‌توانید با یک تور ارزان استانبول سفر خود را آغاز کنید. گروهی سفر کردن این تور‌ها می بی شک می ‌تواند لحظاتی لذت بخش و پر نشاط را برایتان رقم بزند. خوب شما مسافران عزیز برای رفتن به تور استانبول زمینی، به مدارک خاصی به جز یک پاسپورت که حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد و کارت واکسن COVID-19 و نصب نرم افزار HES CODE به چیز دیگری احتیاج ندارید و فقط کافیست برنامه ‌ریزی سفرتان را شروع کنید و چمدان ‌تان را ببندید.

 
تور استانبول زمینی
 

انواع تور استانبول زمینی

 

تور استانبول زمینی به چند روش قابل اجرا می ‌باشد که هریک جذابیت، مزایا و معایب خود را دارند؛ ولی در کل از آنجایی که ترکیه کشوری سرسبز و با قدمتی است، لذت دیدن مناظر طبیعی در طی این مسیر را برای شما قطعا لذت بخش و پر از خاطره خواهد بود.

 

در ادامه این روش ها را با هم بررسی خواهیم کرد:

 

 • تور استانبول زمینی با قطار

 

سفر با قطار به سمت استانبول به صورت یکسره نمی باشد؛ به این صورت است که شما اگر قصد سفر به این مقصد با قطار را دارید، سفر شما به چند بخش تقسیم بندی می ‌شود. از تهران تا شهر وان را با قطار‌های 4 ستاره رجا می گذرانید، در شهر وان از قطار پیاده میشوید و با کشتی از دریاچه وان تا بندر تاتوان حرکت می کنید، از بندر تا‌ت وان سوار قطار‌های 4 تخته ترک می ‌شوید و تا آنکارا سفر میکنید و از آنکارا مجدد از قطار پیاده شده و سوار قطار‌های آنکارا - استانبول می شوید. طی کردن این مسیر تقریبا 70 ساعت به طول می کشد که البته بسته به زمان چک کردن مدارک در پایانه مرزی ممکن است این زمان کمی هم بیشتر خواهد شد.

 
تور استانبول با قطار
 
 • تور استانبول زمینی با خوردو شخصی

 

روش بعدی استفاده از خوردرو شخصی است که البته به دلیل خستگی زیاد در طول سفر اصلا پیشنهاد نمی کنیم. اما مهم است بدانید اگر قصد دارید با خودرو شخصی سفر کنید، حتما خودرو خود را کاپیتاژ کنید، گواهینامه خود را بین ‌المللی کنید، پلاک ترانزیت بگیرید، گواهی بین ‌المللی مالکیت خودرو را تهیه نمایید و ضمنا بیمه آکسا را همراه داشته باشید تا به راحتی سفر کنید. راستی قیمت بنزین در ترکیه بسیار بالاست، ولی در جاده‌ ها به تعداد زیاد پمپ‌ بنزین ‌های خصوصی تعبیه شده است.

 
 • تور استانبول زمینی با اتوبوس

 

خوب اگر روش سفر تور استانبول زمینی با اتوبوس را انتخاب کردید، باید بگویم که بهترین روش هم همین گزینه است. این روش خیلی سریع‌ و راحت البته محبوب ‌تر از باقی روش هاست! کیفیت این اتوبوس ‌ها هم به علت طولانی بودن مسیر بسیار بالاست و نیز اتوبوس‌ ها اکثرا VIP بوده و 25 نفر ظرفیت را پوشش می دهند. تور استانبول زمینی با اتوبوس به این صورت که شما از یکی از پایانه ‌های اتوبوس‌ رانی تهران که شامل: ترمینال بیهقی (آرژانتین) و یا ترمینال غرب (میدان آزادی)، سوار اتوبوس ‌های VIP می ‌شوید. سپس از شهرهای قزوین، میانه، تبریز و مرند و ماکو می گذرید تا به مرز بازرگان برسید و برای کار‌های اداری خروج از کشور، وارد پایانه مرزی ایران و ترکیه خواهید شد. در آخر از مرز با ون‌ های ترک و یا اتوبوس به مسیر خود ادامه خواهید داد تا به استانبول برسید.

 

تور استانبول ارزان و لحظه آخری

 

در سفرهای خارجی موضوع قیمت جزو موضوعات بسیار حائز اهمیت محسوب می شود. تور استانبول یکی از تورهای به صرفه و ارزان برای ایرانیان می باشد؛ چرا که پکیج های متنوعی با درجه کیفی مختلف در دسترس شماست. یکی از راه های خرید تور ارزان قیمت استانبول انتخاب درست هتل و پرواز است؛ در آژانس رامین گشت پکیج های بسیار متنوعی وجود دارد که با توجه به بودجه های مختلف برنامه ریزی شده اند و از طرفی هم سفر در بازه زمانی های کم گردشگر مثل  زمستان هزینه سفر شما را به شدت کاهش می دهد. برعکس در زمان هایی مثل فصل بهار خصوصا ایام نوروز نرخ تور استانبول رو به افزایش می رود. اگر قصد دارید به جای خرید تور، تنهایی بلیط و هتل را رزرو کنید، بهتر است به سراغ بلیط هواپیما چارتر بروید چون این بلیط های چارتر قیمت پایین تری دارند. این روزها تور استانبول خوب، با کیفیت و در عین حال مقرون به صرفه یکی از دغدغه‌ های مسافران بشمار می رود. اما اگر شما محدودیت زمانی برای سفر کردن ندارید، به دنبال سفرهای غیر قابل پیش بینی و دقیقه نودی هستید، تور لحظه آخری استانبول بهترین و ارزان ترین گزینه خواهد بود. تورهای لحظه آخری خارجی، معمولا برای کشورهای بدون ویزا مثل ترکیه می ‌باشد، بنابراین با خرید تور لحظه آخری استانبول شما با کمترین هزینه بیشترین لذت را از سفرتان می برید.

 
تور استانبول لحظه آخری
 

قیمت پایین تورهای لحظه آخری استانبول دلیل اصلی استقبال افراد از این تورهاست. اما از آنجاییکه استانبول شهر توریستی و پر ترددی در میان مسافران ایرانی است، معمولا همیشه پرواز‌های این مسیر حجم بالای مسافر را در بر می گیرد. پس نباید خیلی توقع داشته باشید که همیشه تور لحظه آخری استانبول به پستتان بخورد! اگر در تعطیلات یا آخر هفته‌ ها برنامه سفر به استانبول را دارید، پیشنهاد می کنیم که قید تور دقیقه نودی استانبول را بزنید. 

اما توجه داشته باشید که این بازه زمانی ها بهترین فرصت برای سفر ارزان به استانبول با استفاده از ظرفیت ‌های لحظه آخری می باشد:

 

 • اوایل مهرماه به دلیل شروع مدارس
 • روزهای اول هفته
 • اواخر فروردین و بعد از تعطیلات نوروز
 • بهمن و اسفند ماه (معمولا در این دو ماه تورهای لحظه آخری بیشتر به پستتان می‌ خورد.
 
تورهای استانبول
 

قیمت تور استانبول

 

نرخ تور استانبول مانند همه تورهای گردشگری، تحت تاثیر قیمت بلیط هواپیما و هتلی است که در برنامه سفرتان گذاشته شده است. یکی دیگر از عواملی که بر روی قیمت تور استانبول موثر است انتخاب آژانس گردشگری عرضه کننده تور استانبول است. برای مثال امکان دارد در یک روز خاص، دو تور استانبول که ممکن است بلیط هواپیما و هتل آن‌ ها یکسان باشد، به دلیل آنکه توسط دو آژانس گردشگری مختلف ارائه کرده اند، قیمت متفاوتی داشته باشند. البته این عامل ممکن است تاثیر چشمگیری بر روی نرخ تورها نداشته باشد و تفاوت قیمتی که ایجاد شده، اندک باشد.

 
قیمت تور استانبول
 
 

اما عامل دیگری که بر روی قیمت نهایی تورهای گردشگری این مسیر تاثیر می گذارد، انتخاب زمان سفر است. به ‌طور کلی مقاصد گردشگری در تاریخ های خاصی از سال بیشترین تقاضا را دارند و تعداد مسافران در آن بازه زمانی ها بیشتر از دیگر ایام سال است و اصطلاحا به آن " های سیزن " می‌ گویند. از طرفی، در بعضی از تایم های سال تقاضای زیادی برای سفر کردن به این مقاصد وجود ندارد و تعداد گردشگران در کمترین میزان خود قرار می ‌گیرند که به این زمان ‌ها " لو سیزن " می ‌گویند؛ بنابراین شهر استانبول نیز از این قاعده استثنا نیست!! اگر بخواهید تور خود را در بازه زماین لو سیزن انتخاب کنید که میزان تقاضا برای سفر به شهر استانبول کم شده ‌است، می ‌توانید هزینه کمتری برای آن بپردازید. اگر هم در زمان ‌هایی از سال که میزان تقاضا برای سفر به این شهر زیاد است، مبلغ بیشتری را باید پرداخت کنید. بنابراین این موضوع که شما در چه فصلی از سال، قصد خرید تور استانبول را داشته دارید بر روی قیمت نهایی این تور بسیار تاثیر خواهد گذاشت.

 

تور استانبول از تهران و شهرستان ها

 

تور استانبول از تهران، شیراز، اصفهان، مشهد و تبریز و... از رایج ترین تورهایی هستند که در سراسر ایران برگزار می شوند و اگر ساکن دیگر استان ها و شهرستان های ایران هستید، پیشنهاد می کنیم که حتما با کارشناسان آژانس رامین گشت تماس حاصل نمایید تا تورمورد نظرتان را برای شما رزرو نمایند.

اطلاعات مهم تور استانبول

پیش شماره : +۹۰
اختلاف زمان : -1:30
ویزا : ندارد
واحد پول : لیر
زبان رسمی : ترکی
اورژانس : 112
پلیس : 5274503
آتش نشانی : 110
مذهب : شیعه

سوالات متداول

قیمت تورهای استانبول به عوامل مختلفی همچون: کیفیت هتل، پرواز و همچنین نرخ ارز بستگی دارد. اما در حال حاضر با توجه به قیمت ارز، قیمت تور استانبول از ۴ میلیون تومان شروع شده و با افزایش کیفیت هتل و پرواز، این قیمت بیشتر می شود.

خدمات تورهای مسافرتی به مقصد استانبول معمولا ثابت نیست و به برگزارکننده تور مسافرتی بستگی دارد. امکاناتی که تور علاوه ‌بر بلیط سفر و محل اقامت به افراد ارائه می‌دهد، شامل موارد گوناگونی است.

اما بطور کلی خدمات تور استانبول شامل خرید بلیط رفت وبرگشت، رزرو هتل، بیمه مسافرتی، ترانسفر رفت و برگشت شهری، تور لیدر فارسی زبان و... می باشد.

بهترین زمان برای رزرو تور استانبول ترکیه در فصل بهار و پاییز است. در این ۲ فصل دمای هوا در بهترین حالت خود قرار دارد و این موضوع باعث می‌شود که بتوانید به‌راحتی و بدون تحمل گرمای سرمای زیاد در سطح شهر رفت‌وآمد کنید و از جاذبه‌های دیدنی شهر استانبول دیدن کنید.

اصولا فصل های گرم سال مانند اواخر بهار و تابستان استانبول میزبان بیشترین میزان گردشگر خود از سراسر دنیاست، از این جهت نرخ تور استانبول بالا می رود. اما اگر به دنبال تور استانبول ارزان هستید، پیشنهاد ما اوایل بهار و فصل های پاییز و زمستان است. همچنین می‌توانید با رزرو تورهای لحظه آخری استانبول تا مقدار قابل توجهی به کاهش هزینه های خود کمک کنید.

نظرات

امتیاز 4.7 از 5 از بین 363 نفر امتیاز دهنده به تور استانبول
ایرلاین

مدت اقامت

منوی سایت